کاشت مژه,بهترین روش,هزینه و مزایای آن

مهر ۳۰, ۱۳۹۶ توسط کاشت مو
0202.png

کاشت مژه,بهترین روش,هزینه و مزایای آن

کاشت مژه یک روش درمانی است که در اصل برای درمان مژه های پلک استفاده می شود که به دلایلی مانند مسائل ژنتیکی، طاسی و یا بیماریهایی مثل سرطان و سوختگی و جراحی ها، و یا یک نوع سندرم خاص مژه  ندارد و یا دچار ریزش مژه شده است. البته اخیرا، برخی متخصصان از این روش برای ضخیم کردن و تقویت مژه ها استفاده می کنند که قبلا مژه داشته است و به دلایلی ریخته است.

امروزه ریزش مژه رایج شده است و دلایلی مانند سوختگی، عفونت، جراحی، شرایط پطشکی، پرتو درمانی و … دارد.

کاشت مژه به عنوان یک روش آرایشی جا افتاده است چون اغلب بیماران دوست دارند مژه های پرپشتی داشته باشند .

موهای دهنده در کاشت مژه:

موهای دهنده اصولا از فرق سر برداشته می شود سپس در ناحیه مژه کاشته می شود و شروع به رشد می کند و پس از آن هریک ماه یکبار باید این مژه های جدید مرتب و پیراسته شود. البته گاهی موهای دهنده را از پلک دیگر نیز می توان برداشت.

اولین نکته مهم در کاشت مژه، موقعیت مژه ها است بنابراین هنگام جا دادن مژه های جدید در پلک، متخصصین دقت بسیر بالایی دارند و سعی می کنند بیشترین تطبیق را با مژه های دیگر داشته باشد.

درست است که کاشت مژه کار جدیدی نیست اما محل کاشت مژه در سال های اخیر دچار تغییراتی شده است و اخیرا در محلی کاشت می شود که بیشترین حالت طبیعی را داشته باشد از سئی دیگر چون مژه جدید از سر برداشته می شود، در نتیجه رشد بیشتری نسبت به مژه ها دارد و هرچندوقت یکبار باید پیرایش شود.

برای تطبیق بیشتر با حالت فری و رشد مژه ها، گاهی از مژه های پلک پایینی برای کاشت در پلک بالایی استفاده می شود.

به طور خلاصه می توان گفت برای داشتن یک کاشت مژه با بیشترین رضایت بهتر است در خصوص تمام جزئیات کاشت و انتظاراتی که از کاشت دارید با پزشک متخصص خو مشورت کنید.

 

مرکز تخصصی موی رنسانس با استفاده از بهترین و مجرب ترین تیم کاشت مژه و همچنین بهره گیری از روش های نوین و به روز توانسته رضایت بالاییرا در انجام کاشت مژه کسب کند .عزیزانی که تمایل به انجام کاشت مژه و یا ترمیم مژه در مرکز تخصصی موی رنسانس را دارند می توانند همه روزه به جز روزهای تعطیل با شماره های ۰۲۱۸۸۹۰۹۰۵۰ و ۰۲۱۸۸۹۰۹۰۵۱ تماس حاصل کرده و یا عکس خود را از طریق تلگرام به شماره ۰۹۱۲۲۱۱۵۴۴۲ ارسال کنند.

کاشت مو و ترمیم مو رنسانس

 

مرکز موی رنسانس

مرکز موی رنسانس: خداوند متعال مو را برای زیبایی بندگانش قرار داده است . مرکزفوق تخصصی موی رنسانس در سال 1379 تآسیس گردید و طی این مدت بیش از 9100 نفر کاشت مو و ترمیم مو را انجام داده است. این موفقیت مرهون پویایی در جهت برخورداری از روشهای نوین و ارائه آخرین متد کاشت مو و ترمیم در دنیا بوده است. صاحبان این مرکز یک هدف را سرلوحه کار خود قرار داده اند و آن جلب رضایت مراجعین خود بوده که ما افتخارداریم بگویم که اکثر مراجعین ما از طرف مراجعین قبلی این مرکز به ما معرفی شده اند. لازم به ذکر است در این مرکز آخرین روشها و متدهای ترمیم و کاشت مو مطابق با آخرین پیشرفتهای روز دنیا چه بصورت رشدی و چه بصورت غیر رشدی انجام می شود….© تمامی حقوق این وبسایت متعلق به مرکز تخصصی رنسانس میباشد | طراحی سایت و بهینه سازی سایت : آرسینه