کاشت مو

در فرایند کاشت مو  که  ابتدا مو ها را از ناحیه اهدا کننده (دهنده) و یا قسمت پشت سر  برداشت کرده و در قسمت گیرنده (جلوی سر) کاشت می شود . این فرایند کاشت مو روش های نوین و مختلفی همچون  کاشت مو به روش fut ، کاشت مو به روش fit، کاشت مو به روش sut ، کاشت مو به روش BHD و کاشت مو به روش hrt می باشند.

در هر ریشه مو 1 تا 4 تار مو رشد می کند که ریشه هایی که 4 تایی باشند از بانک موی خوبی برخوردار خواهند بود.

این پروسه معمولا به روش ها و طرق خاصی انجام می شود مانند :

کاشت مو به روش hrt

کاشت مو در برخی از موارد امکان دارد برای برخی از افراد امکان پذیر نباشد .در برخی از موارد نبود بانک موی مورد نیاز و یا عدم رضایت از باقی مو های خود و یا مبتلا به بیماری خاصی باشد  که امکان کاشت مو نباشد.و در نهایت میتواند از دیگر روش های ممکن استفاده نماید,که نیازی به بانک مو مورد نیاز نباشد,که در اکثر اوقات از روش hrt استفاده میکنند.

کاشت مو به روش hrt

در اصل نوعی  ترمیم مو می باشد که تنها روش ممکن استاندارد ترمیم مو در این راستا میباشد. که در این روش دیگر نیازی به بانک موی شخص نبوده و خط رویش و خط فرق آن کاملا طبیعی می باشد همچنین تراکم موها و بلندی موها همچنین رنگ مو را میتوان به دلخواه انتخاب کرد.که این روش(کاشت مو به روش hrt  (  100% طبیعی بوده و همرنگ , هم جنس و حالت موهای طبیعی خود فرد می باشد

کاشت مو به روش hrt برای خانم ها

خانم ها نیز همانند آقایان امکان ریزش مو  دارند. بنابراین گاهی کاشت مو برای آنها نیز ضروری خواهد بود . این کار می‎تواند با استفاده از روش hrt انجام شوند. روش کاشت مو hrt بدون کوتاهی مو صورت می گیرد که با تایید پزشک تارهای موی طبیعی با تراکم بالا بر روی سر بیمار فیکس می‎شوند.

مرکز تخصصی کاشت موی رنسانس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *