کاشت ریش و سبیل,بهترین روش,هزینه و مزایای آن

مهر ۳۰, ۱۳۹۶ توسط کاشت مو
photo_2016-07-16_16-20-11.jpg

کاشت ریش و سبیل,بهترین روش,هزینه و مزایای آن

کاشت ریش، روش بازسازی نواحی از صورت است که موی آن نازک شده و یا ریخته است. علاوه بر کاشت ریش که امروزه بسیار هم رایج شده است، می توان در نواحی اطراف صورت و همچنین چانه نیز کاشت انجام داد. جالب است بدانید از کاشت ریش، می توان برای برطرف کردن آکنه و جای زخم های موجود در صورت استفاده کرد.

دلایل ریزش ریش:

ریزش ریش دلایل مختلفی می تواند داشته باشد دلایلی مانند مسائل ژنتیکی، استفاده از لیزر برای برداشتن مو، سوختگی، جراحی و…. در نهایت هدف از کاشت ریش هم م تواند پر کردن جاهای تُنُک شده ریش و پوشش دادن و بازسازی کامل ریش باشد همچنین برخی بیماران کاشت ریش را با هدف ضخیم سازی آن انجام می دهند.

تعداد گِرَفت ها مورد نیاز برای کاشت ریش و سبیل، متفاوت است اما به طور کلی می توان گفت برای کاشت سبیل معمولا ۶۰۰ تا ۷۰۰ گِزَفت، برای کاشت موهای اطراف صورت ۲۰۰ تا ۲۵۰ و برای کاشت ریش ۳۰۰ تا ۷۰۰ گِرَفت استفاده می شود.

در کاشت ریش نیز دقیقا مانند کاشت موی سر، از موهای پشت سر و یا اطراف سر استفاده می شود. با توجه به اینکه موهای پشت سر بیشترین انطباق را با ریش دارد یا موها ی اطراف سر، از یکی از این نواحی مو برداشته می شود.

بعد از کاشت ریش، ریش جدید دائمی است و دقیقا مثل بقیه موها رشد می کند و آن را می توان به طور طبیعی اصلاح کرد.

در کاشت ریش، طبیعی به نظر رسیدن آن بسیار اهمیت دارد در این راستا، تیم پزشکی مرکز تخصصی موی رنسانس از گِرَفت هایی استفاده می کند که حاوی ۱ تا ۲ تار مو است همچنین با دقت گِرَفت ها را در زاویه و مسیر مناسبش قرار می دهد حتی به نحوی که ریش های خاکستری طوری توزیع شوند که غیرطبیعی به نظر نرسد.

از سوی دیگر برای به حداقل رساندن زخم شدگی، ما از روش FUE برای کاشت ریش و ابرو استفاده می کنیم و با استفاده از سوزن های بسیار ظریف واحدهای فولیکولی را برمی داریم و در محل مورد نظر کاشت می کنیم بر خلاف روش های سنتی که بخشی از پوست سر برداشته می شود و سپس بخشه زده می شود و همین امر باعث زخم های شدید و خونریزی می شود.

کاشت ریش

موهای دهنده برای کاشت ریش:

در کاشت ریش، موهای دهنده اصولا از پشت سر و یا اطراف سر برداشته می شود که بافتی مشابه بافت ریش دارد و پس از کاشت طبیعی به نظر می رسد.

همچنین برای طبیعی تر به نظر رسیدن ریش های جدید، از روش FUE استفاده می کنیم تا مدل و خواب ریش بر اساس سلیقه و خواست بیمار مشخص شود بر خلاف روشهای سنتی که تنها مدل موجود، مدل عروسکی است.

روند بهبود:

کاشت ریش نیز با بی حسی موضعی و یا مسکن های خوراکی می شود. انجام کاشت بین ۲ تا ۵ ساعت طول می کشد. در ۵ روز اول بعد از کاشت، پوسته های نازکی در اطراف ناحیه دهنده و گیرنده تشکیل می شود که با شستشو براحتی برطرف می شود.

در روز دوم پس از کاشت، بیمار می تواند کارهای سبک روزمره خود را انجام دهد هرچند صورت بیمار تا چند روز غیرطبیعی به نظر می رسد. بخیه های پشت سر نیز بعد از چند روز خودش می افتد و نیازی نیز کشیده شود.

ریش کاشته شده بعد از ۲ هفته شروع به ریزش می کند و ۳ ماه بعد مجددا شروع به جوانه زدن می کند و رشد طبیعی خود را بطور دائمی ادامه می دهد.

خطرات و نتیج کاشت ریش:

اصولا کاشت مو با مسائلی همراه است از جمله اینکه در برداشت گِرَفت ها در پس سر ، زخم هایی ایجاد می شود که هرچقد تیغی که برای برش استفاده می شود ظریف تر باشد زخم ها جزئی تر است.

در ورش های سنتی جای زخم به صورت خطی باقی می ماند اما در روش FUE بسیار جزئی است و سریع بهبود می یابد. روش FUE روشی است که در مرکز تخصصی موی رنسانس بصورت انحصاری در طی یک جلسه انجام می شود و به جای برداشت بخشی از پوست سر، فقط واحدهای فولیکولی برداشته می شود و در نتیجه جای زخم کوچکی به جا می گذارد.

-شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و جهت مشاوره آنلاین عکس خود را از طریق تلگرام به شماره ۰۹۱۲۲۱۱۵۴۴۲ ارسال کنید و از مشاوره رایگان مشاوران ما بهره بگیرید.

کاشت مو و ترمیم مو رنسانس

مرکز موی رنسانس

مرکز موی رنسانس: خداوند متعال مو را برای زیبایی بندگانش قرار داده است . مرکزفوق تخصصی موی رنسانس در سال 1379 تآسیس گردید و طی این مدت بیش از 9100 نفر کاشت مو و ترمیم مو را انجام داده است. این موفقیت مرهون پویایی در جهت برخورداری از روشهای نوین و ارائه آخرین متد کاشت مو و ترمیم در دنیا بوده است. صاحبان این مرکز یک هدف را سرلوحه کار خود قرار داده اند و آن جلب رضایت مراجعین خود بوده که ما افتخارداریم بگویم که اکثر مراجعین ما از طرف مراجعین قبلی این مرکز به ما معرفی شده اند. لازم به ذکر است در این مرکز آخرین روشها و متدهای ترمیم و کاشت مو مطابق با آخرین پیشرفتهای روز دنیا چه بصورت رشدی و چه بصورت غیر رشدی انجام می شود….© تمامی حقوق این وبسایت متعلق به مرکز تخصصی رنسانس میباشد | طراحی سایت و بهینه سازی سایت : آرسینه