هر آنچه درباره کاشت مو باید بدانید

-تا-صد-کاشت-مو.jpg

هر آنچه درباره کاشت مو باید بدانید

توجه داشته باشید که کاشت مو برای تمامی افرادی که دچار ریزش مو می باشند مناسب نیست زیرا در درجه اول برای انجام کاشت مو باید بانک موی مناسبی داشته باشید و اینکه برخی از بیماریها هستند که به علت اختلال در سیستم ایمنی بدن موها ریزش پیدا می کنند و با کاشت مو درمان نمی شود. در نهایت کاشت مو به مجموعه فعالیت هایی گفته می شود که دارای سه مرحله می باشد مرحل اول برداشت است که با تکنیک ها و ابزار های خاص از قسمت پشت سر یا ناحیه دهنده مو ها را برداشت می کنند و تعداد این تار موها بسته به بانک موی شخص مربوط می باشد یعنی اگر شخص دارای بانک موی قوی باشد بالطبع موهای بیشتری میتوان از قسمت اهدا دهنده آن برداشت کرد دومین مرحله تعبیه فولیکول ها یا همان تار موها می باشد که باید در جایگاهی کاملا بهداشتی و ضد عفونی شده قرار گیرد اخرین مرحله و حساس ترین مرحله کاشت مو است که باید تار موها به ناحیه گیرنده انتقال یابند در کاشت مو تکنیک های و روش های متفاوتی استفاده می شود .

 

عکس کاشت مو

طبیعیست که افراد متقاضی برای انجام کاشت مو قبل از آن باید تحقیق کنند و اینکه هنگام حضور در کلینیک برای مشاوره حق آن هاست که عکس کاشت موی مراجعین قبلی کلینیک را مشاهده کنند در اینجا تعدادی از تصاویر قبل و بعد کاشت مو در مرکز تخصصی موی رنسانس را جهت مشاهده شما عزیزان به اشتراک می گذاریم:

 

کلینیک کاشت مو

کلینیک کاشت موی رنسانس با بیش از ۱۴ سال سابقه کار در امر کاشت مو این افتخار را دارد که تا به امروز ۱۰۰۰۰ مورد کاشت مو و ترمیم مو را برای عزیزانی که جهت کاشت مو و ترمیم مو به این مرکز مراجعه کرده اند را انجام داده کاشت مو به روش sut جدیدترین روش کاشت مو می باشد که بدون جراحی ، بدون درد ، بدون خونریزی بوده و همچنین با دستگاه اتوماتیک انجام می شود در کاشت مو به روش sut می توان تا ۱۴۰۰۰ تار مو را در یک جلسه برداشت کرد و کاشت را انجام داد ترمیم مو به روش hrt تنها روش استاندارد ترمیم مو می باشد که توسط مرکز تخصصی موی رنسانس وارد ایران شده است یکی از مزیت های ترمیم مو به روش hrt میتوان به بدون نیاز داشتن به بانک موی شخص اشاره کرد .

 

کاشت مو شیراز

شهر شیراز به شهر فرهنگ و ادب به شهر شعر و شاعری در ایران شهرت دارد شهری که قدمت آن به قرن ها می رسد و همچنین سالیان سال پایتخت کشور عزیزمان ایران می باشد همگان شیراز را شهری کهن ، شهری تاریخی ، مرکز علم و تمدن و … شناخته و وجود شعرایی همچون حافظ ، سعدی و … باعث شده که این شهر جاودانه شود آرامگاه کوروش کبیر یا همان ذوالقرنین در یک کیلومتری واقع در پاسارگاد می باشد که افتخار ایران و ایرانی می باشد. شیراز علاوه بر موارد یاد شده از لحاظ علوم پزشکی هم پیشرفت چشمگیری داشته است بطوریکه شاید یکی از قطب های چهاگانه پزشکی ایران به شمار می رود کاشت مو در شیراز به روش های fut و fit انجام می شود البته لازم به ذکر است که مراکزی سود جو همان روش fit را به اسم sut انجام می دهند که کذب می باشد تنها مرکزی که به شکل انحصاری کاشت مو به روش sut انجام می دهد مرکز تخصصی موی رنسانس می باشد که بنیانگذار این روش کاشت مو در ایران است.

 

روش کاشت مو sut

جدیدترین و موفق ترین روش کاشت مو که پس از روش های قبلی مطرح شده و در حال حاضر قابل اجرا می باشد کاشت مو به روش sut می باشد که در این روش به طور کل نوع برداشت گرفت ها با بقیه روش ها متفاوت می بشد برداشت در این روش به این شکل است که از دستگاه اتوماتیک بهره برده می شود که موها را در سلامت کامل برداشت کنند سپس این گرفت ها نگهداری می شود و پس از آن در جلوی سر و یا مناطقی که خالی از مو می باشد کاشت می کنند . یکی از رکورد هایی که کاشت مو به روش sut به جا گذاشته است کاشت ۶۰ تار مو در ۱ سانتی متر مربع است که این رکورد به خودی خود منحصر به فرد می باشد .
کاشت مو به روش sut معایب و نواقص روش های قبلی کاشت مو را از بین بردا است که مزایای بارز این روش را برای شما بازگو می کنیم :
– کاشت تا ۱۴۰۰۰ تار مو در یک جلسه
– کلیه مراحل کاشت در یک جلسه انجام می شود
– استفاده از دستگاه اتومانیک
– بدون جراحی
– بدون درد
– بدون خوریزی
– بدون بخیه
– بدون دوران نقاهت

 

ایران فیت کاشت مو

کاشت مو ایران فیت: یکی از روش های کاشت مو که پس از کاشت مو (fut) معرفی شد کاشت مو (fit) می باشد که نظریه اصلی این روش برنداشن فلپ و خونریزی را به حداقل رسانده که ولی کنترل کردن این خونریزی ها تقریبا سخت و غیر ممکن می باشد علاوه بر خونریزی در کاشت مو fit جراحی نیز به حداقلی رسیده است
امروزه علم پزشکی همانند علوم دیگر روز به روز در حال پیشرفت و به روز رسانی می باشد در این علم ، به دلیل تقاضای بیش از حد ، زیبایی از دیگر حوزه ها پیشی گرفته است و کاشت مو به روش ایران فیت جای خود را به روش به روز تر و جدید تر داده است که به اسم کاشت مو به روش SUT مشهور است در این روش تا ۱۴۰۰۰ تار مو را می توان در یک جلسه کاشت بدون جراحی ، درد ، خونریزی و با تراکم بسیار بالا از دیگر مزایای این روش میتوان به نداشتن دوران نقاهت و ورم ، کبودی و .. اشاره کرد .

 

کاشت مو به روش safer

یکی از روش های کاشت مو که در همان ابتدا منسوخ شد و مورد استفاده قرار نگرفت کاشت مو به روش safer بود . چرا که در این روش از دستگاهی به اسم safer استفاده می کنند این دستگاه ناقل بیماری می باشد و عوارض آن خیلی بیشتر از حد استاندارد می باشد که گرفت ها را بعلت گرمايشي كه در هنگام برداشت بافتها ايجاد ميكند از بين ميبرد و به علت اینکه با دستگاه کاشت می شود خط رویش کاشت آن به شکل عروسکی می باشد.
شایان ذکر است دستگاه safer در کاشت مو به روش sut مورد استفاده قرار نمی گیرد و دستگاه sut با دستگاه safer کاملا متفاوت است نقش دستگاه اتوماتیک در روش کاشت مو sut برداشت مو بوده ولی در سیفر این طور نیست.

 

کاشت مو بدون تراشیدن سر

یکی از دغدغه هایی که متقاضیان کاشت مو دارند تراشیدن سر قبل از انجام کاشت مو بوده اما در حال حاضر کاشت مو با تکنیک sut این دغدغه و نگرانی را از بین برده است آخرین متد کاشت مو که جدیدترین و موفق ترین روش کاشت مو می باشد sut نام دارد که در این روش دیگر شاهد معایب و مضرات روش های قبلی نیستیم چرا که این روش از دستگاه انحصاری و اتوماتیک در بخش برداشت مو ها بهره می برد که با استفاده از این روش میتوان تا ۱۴۰۰۰ تار مو را در یک جلسه برداشت کرد یکی از مهمترین مزیت های کاشت مو به روش sut دقت و اهمیت به بخش از برداشت گرفت تا نگهداری و از نگهداری گرفت تا کاشت مو می باشد که در روش های قبلی به این مورد هیچگونه توجهی نشده بود از دیگر مزیت هایی که کاشت مو به روش sut دارد می توان به کوتاهی موی سر اشاره کرد که در این روش دیگر موها را از ته نمی زنند بلکه کوتاه می کنند شایان ذکر است که در مواقع خاص در این روش می توان اصلا موها را حتی کوتاه نکرد و کار کاشت را انجام داد.

 

کاشت مو به روش سلول های بنیادی

امروزه می توان گفت که ریزش مو روز به روز همه گیر شده و رو به افزایش می باشد ریزش موی ارثی یک عارضه ایست که از نسل قبل به فرد به ارث میرسد که طی آن موهای فرد در فواصل زمانی خاصی ریزش پیدا می کند که این عارضه متاسفانه هیچ درمانی به جز کاشت مو ندارد اما یکی از شروط اصلی کاشت مو داشتن بانک موی مناسب می باشد که اگر فرد به هر دلیلی بانک موی مناسبی نداشته باشد نمیتواند کاشت موی زنده و قابل رشد انجام دهد .
خوشبختانه در حال حاضر پروژه ای تحت عنوان کاشت مو به روش سلول های بنیادی استارت خورده است و در حال انجام می باشد که در این روش به طور کامل ریزش موی ارثی ریشه کن می شود آرزومندیم که هر چه سریع تر این روش به ثمر برسد.

 

کاشت مو رنسانس

مرکز تخصصی موی رنسانس در سال ۱۳۷۹ تاسیس شده و با هدف ارتقای سطح علمی در حوزه مو شروع به فعالیت کرده است در سالهای اولیه مهمترین هدف مرکز تخصصی موی رنسانس تحقیق در مورد کاشت مو و ترمیم مو بود که پس از آن تکنیک کاشت مو sut را در ایران نهادینه کرد از ویژگی ها و تفاوت های این تکنیک نسبت به روش های رایج و سنتی fit و fut می توان به بدون جراحی ، بدون خونریزی ، بدون درد ، بدون دوران نقاهت و … نام برد و همچنین ترمیم مو به روش hrt دیگر تکنیکی بود که توسط مرکز تخصصی موی رنسانس وارد ایران شده که بدون نیاز به بانک موی شخص می باشد و خط رویش و خط فرق آن بسیار طبیعی است .
شما عزیزان جهت مشاوره آنلاین و همچنین مشاوره حضوری به شکا رایگان می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۹۰۹۰۵۰ و ۰۲۱۸۸۹۰۹۰۵۱ تماس حاصل کرده و یا از طریق تلگرام عکس خود را به شماره ۰۹۱۲۲۱۱۵۴۴۲ ارسال کنید تا مشاورین ما به بهترین نحو ممکن شما را راهنمایی کنند .

 

مرکز موی رنسانس

مرکز موی رنسانس

مرکز موی رنسانس: خداوند متعال مو را برای زیبایی بندگانش قرار داده است . مرکزفوق تخصصی موی رنسانس در سال 1379 تآسیس گردید و طی این مدت بیش از 9100 نفر کاشت مو و ترمیم مو را انجام داده است. این موفقیت مرهون پویایی در جهت برخورداری از روشهای نوین و ارائه آخرین متد کاشت مو و ترمیم در دنیا بوده است. صاحبان این مرکز یک هدف را سرلوحه کار خود قرار داده اند و آن جلب رضایت مراجعین خود بوده که ما افتخارداریم بگویم که اکثر مراجعین ما از طرف مراجعین قبلی این مرکز به ما معرفی شده اند. لازم به ذکر است در این مرکز آخرین روشها و متدهای ترمیم و کاشت مو مطابق با آخرین پیشرفتهای روز دنیا چه بصورت رشدی و چه بصورت غیر رشدی انجام می شود….© تمامی حقوق این وبسایت متعلق به مرکز تخصصی رنسانس میباشد | طراحی سایت و بهینه سازی سایت : آرسینه