درباره مرکز مشاوره رنسانس

چرا مرکز موی رنسانس

“خداوند متعال مو را برای زیبایی بندگانش قرار داده است”
مرکز فوق تخصصی موی رنسانس در سال ۱۳۷۹ تآسیس گردید و طی این مدت بیش از ۱۰۰۰۰نفر کاشت مو و ترمیم مو را انجام داده است.
این موفقیت مرهون پویایی در جهت برخورداری از روشهای نوین و ارائه آخرین متدهای کاشت مو كه با بنیان گذاری تكنیك های (SUTوFUE) و ترمیم (HRT)كه بطور انحصاری در ایران میباشد.
صاحبان این مرکز یک هدف را سرلوحه کار خود قرار داده اند و آن جلب رضایت مراجعین خود بوده که ما افتخارداریم بگویم که اکثر مراجعین جدید ما از طرف مراجعین قبلی ما به ما معرفی میشوند .
اهدافی که همواره در این کلینیک مد نظر بوده و موجبات موفقیت کارکنان آن را فراهم ساخته بترتیب عبارتند از :
۱- عضو بین المللی پیوند مو و دارا بودن مجوزهای رسمی از کشورهای ایران ، کانادا و اکراین و با دارا بودن ۳ نمایندگی در این کشورها .
۲- انجام این تكنیك های انحصاری (SUTوFUE ) توسط جمعی از متخصصین پوست و مو و جراحان پلاستیك و مجرب و دوره دیده از فرانسه و امریکا و ۸ نفر تکنسین با تجربه در این زمینه و ۳ نفر بهیار میباشند .
۳- داشتن دستگاهای تمام اتوماتیک و پیشرفته پیوند مو (SUTو FUE ) . 4- انجام پیوند موی طبیعی تا ۱۴۰۰۰ تار مو در یک جلسه كه این مركز ركورد دار كاشت ۶۰ تار مو در هر سانتی متر میباشد كه خود سه برابر نسبت به سایر روش های سنتی میباشد،
این تكنیك ها در ایران كاملاً بصورت انحصاری تنها در این مركز انجام میشوند و بیان گذار انها مركز تخصصی موی رنسانس میباشد.
۵- رعایت اصول بهداشتی در زمان انجام کاشت.
۶- این تكنیك ها کاملاً بدون درد , تورم وبدون بیهوشی بوده و شخص میتواند انجام کارهای روزمره خود را فردای روزه کاشت انجام دهد.
۷- موهای کاشته شده شخص در همان روز کاشت رویت میشود ,نکته:(زیرا بلندی موهای کاشته شده Cm 0.5 تا Cm 1 میباشند . ۸- انجام مهندسی خط رویش دلخواه شخص یا همان (Hairline ) به طوره بسیار دقیق وطبیعی كه در نهایت کاشت نا منظم در آن نواحی با موهای تک فولیکولی را كه تراكم و ظرافت بالایی را در آن روش ها ، نسبت به سایر روش های رایج شاهد هستیم.
۹- پیشگیری از ریزش موهای خود شخص توسط سلول درمانی یا همان PRP و ویتامین درمانی و لیزر تراپی قبل و بعد از کاشت مو.
۱۰- لازم به ذکر است که برای اولین بار در ایران با این تکنیک ها میتوانیم کاشت موی ابرو و مژه را نیز انجام دهیم که در ان , خواب و ظاهری بسیار طبیعی را شاهد هستیم.
۱۱- در نهایت با تکنیک پیوند موی (SUT و FUE) شاهد دادن اعتماد به نفس بیشتر و خلق یک چهره زیباتر برای شما عزیزان میباشیم .
ترمیم مو به روش HRT :
در روش (HRT ) 1- كه بدون نیاز به بانك موی شخص میباشد میتوانیم در یك جلسه ترمیم موهای شخص را انجام دهیم و آموزش به شخص بمنظور حفظ و نگهداری از ترمیم موی انجام شده .
۲-سرویس دهی منظم بعد از انجام ترمیم مو و همه گونه خدمات جانبی در مركز .
۳-انجام ترمیم مو توسط افراد متخصص ترمیم ، مجرب و دوره دیده.
۴-تراکم بالا و خط رویش طبیعی که به هر مدلی قابل انجام است : به طوری که هیچ کس متوجه ترمیم موهای شما نمیشود.
۵-استفاده از بانک موی ۱۰۰% طبیعی که کاملا همزاد با موی شخص میباشد.
۶-این تکنیک (HRT) بدون مراجعه بعدی بوده .
۷- استحمام هر روز , استفاده از , سشوار ,ژل و رفتن به استخر و هر نوع ورزشی وغیره … قابل انجام است
۸- در نهایت با تکنیک ترمیم موی (HRT) شاهد برگشت چهره قبلی شخص به قبل از ریزش موهایش و دادن اعتماد به نفس بیشتر و خلق یک چهره زیباتر برای شما عزیزان میباشیم .
امید است که ما بهترین کیفیت و زیبایی را به شما عزیزان چه در روش كاشت مو و چه در ترمیم مو هدیه کنیم .
مدیریت مرکز موی رنسانس

درباره ما

مرکز موی رنسانس

مرکز موی رنسانس: خداوند متعال مو را برای زیبایی بندگانش قرار داده است . مرکزفوق تخصصی موی رنسانس در سال 1379 تآسیس گردید و طی این مدت بیش از 9100 نفر کاشت مو و ترمیم مو را انجام داده است. این موفقیت مرهون پویایی در جهت برخورداری از روشهای نوین و ارائه آخرین متد کاشت مو و ترمیم در دنیا بوده است. صاحبان این مرکز یک هدف را سرلوحه کار خود قرار داده اند و آن جلب رضایت مراجعین خود بوده که ما افتخارداریم بگویم که اکثر مراجعین ما از طرف مراجعین قبلی این مرکز به ما معرفی شده اند. لازم به ذکر است در این مرکز آخرین روشها و متدهای ترمیم و کاشت مو مطابق با آخرین پیشرفتهای روز دنیا چه بصورت رشدی و چه بصورت غیر رشدی انجام می شود….© تمامی حقوق این وبسایت متعلق به مرکز تخصصی رنسانس میباشد | طراحی سایت و بهینه سازی سایت : آرسینه