تفاوت کاشت مو به روش FUE با کاشت مو به روش FUT

-کاشت-مو-به-روش-FUE-با-کاشت-مو-به-روش-FUT.jpg

تفاوت کاشت مو به روش FUE با کاشت مو به روش FUT

به خاطر آنکه FUE یک زخم خطی را ایجاد نمیکند،آن میتواند برای بیمارانی که می خواهند از موهای بسیارکوتاه استفاده کنند مناسب باشد. آن همچنین یک امتیاز برای افرادی استکه فعالیت های بسیار پر تکاپو را انجام می دهند، مانند ورزشکاران حرفه ای، و یا افرادی که بعد از انجام عمل بسیار زود اقدام به فعالیت میکنند.
این شیوه همچنین برای افرادی که دارای توانایی کمی در زمینه برداشت های نواری سنتی هستند مفید است، و یا افرادی که پوست جمجمه نازکی دارند.پیوندهای FUE همچنیناین امکان را به جراح میدهدکه به صورت پتانسیل بتواند موهای این بخش از بدن را به غیر بخش جمجمه را مورد بررسی قرار دهد. کهمیتواند به موهای ریش و یا تنه اشاره کرد، اگرچه دراین زمینه میتواند محدودیت های در این فرایند به وجود آید.
امکان استفاده از آخرین ابزارهای نرم‌افزاری در این روش سبب می‌شود که خط های زخم اهداکننده که در شیوه های قبل مشهود بود در این روش به صورت کامل استتار گردد. دراین رویش، یک مقدار کوچک از موها از ناحیه اطراف زهم خطی بیمار برداشت میشود و مستقیما در جای آن قرار میگیرد.
برخی از بیماران از سادگی استخراج واحد فولیکولی لذت می برند زیراکه آن ها می بینند که نسبت به روش FUT تهاجم کمتری صورت می گیرد ویا اصلا جراحی صورت نمی پذیرد. واقعیت آن است که هر دو این روش ها روش های جراحی تهاجمی هستند و دردر و مورد هم جراحی های عمیق صورت می گیرد، (این یعنی آنکه جراحی به لایه های چربی در زیر ناحیه ای که فولیکولی مو وجود دارد می رسد) و عمق یکسانی موردعمل میگیرد. تفاوت درشیوه این عمل با دیگر روش ها در نوع ایجاد زخم ها و جراحت های جراحی است. در روش FUE چند زخم دایره ای شکل در به صورت پراکنده در نواحی مختلف اهدا کننده ایجاد میشود که در حالت FUT اینها تنها یک زخم عمیق هستند که در میانه ناحیه اهدا انجام میشود. FEU میتواند انتخاب کند که چند زخم عمیق دراطراف مناسب نباشد، زیرا این تکنیک یک روش ”غیرجراحی“ است.

مقایسه روش FUE در برابر FUT

روش خارج¬كردن واحد فوليكولي (FUE) و پيوند واحد فوليكولي (FUT) به وفور به شكلي مورد مقايسه قرار مي¬گيرند كه گويي اين دو روش كاشت مو كاملا با يكديگر فرق دارند، يا حتي در تضاد با هم هستند. عليرغم اين باور غلط رايج، تفاوت بين FUE و FUT در روشي است كه به موجب آن واحدهاي فوليكولي از عقب و كناره¬هاي سر فرد دهنده برداشته مي¬شوند. مابقيِ فرايند كاشت مو در اين دو روش اساسا شبيه به هم است.
با اين¬ وجود، روش برداشت (harvesting) براي فرايند ترميم مو اثرات احتمالي مهمي در آتي در پي خواهد داشت چنانچه بر كل تعداد پيوندهاي (grafts) با كيفيت بالا كه مي¬توان آنها را از دهنده گرفت، و سرانجام بر پري كاشت مو اثر خواهد گذاشت. در كل، روش برداشت FUT از طريق strip به دو دليل مقدم بر روش برداشت در FUE است. اولين دليل اين است كه روش FUT‌ به جراح اجازه مي¬دهد كه از طريق جداسازي واحدهاي فوليكولي با حداقل آسيب، با كيفيت¬ترين پيوندها را به دست آورد. دليل دوم اينكه FUT به جراح اجازه مي¬دهد كه از دائمي¬ترين بخش ناحيه¬ي دهنده بهترين استفاده را بكند. براي درك بهتر اين دو مفهوم روي كيفيت پيوند و استفاده از موي دهنده كليك كنيد.
از آنجاييكه تفاوت بين FUT و FUE قابل¬توجه است، در مورد تصميمگيري در اين خصوص كه كدام روش براي شما بهتر است بايد نظرات موافق و مخالف در مورد جراحي كاشت مو به روش FUE در نظر گرفته شوند.

مرکز موی رنسانس

مرکز موی رنسانس

مرکز موی رنسانس: خداوند متعال مو را برای زیبایی بندگانش قرار داده است . مرکزفوق تخصصی موی رنسانس در سال 1379 تآسیس گردید و طی این مدت بیش از 9100 نفر کاشت مو و ترمیم مو را انجام داده است. این موفقیت مرهون پویایی در جهت برخورداری از روشهای نوین و ارائه آخرین متد کاشت مو و ترمیم در دنیا بوده است. صاحبان این مرکز یک هدف را سرلوحه کار خود قرار داده اند و آن جلب رضایت مراجعین خود بوده که ما افتخارداریم بگویم که اکثر مراجعین ما از طرف مراجعین قبلی این مرکز به ما معرفی شده اند. لازم به ذکر است در این مرکز آخرین روشها و متدهای ترمیم و کاشت مو مطابق با آخرین پیشرفتهای روز دنیا چه بصورت رشدی و چه بصورت غیر رشدی انجام می شود….© تمامی حقوق این وبسایت متعلق به مرکز تخصصی رنسانس میباشد | طراحی سایت و بهینه سازی سایت : آرسینه